RendezvénycsarnokTamási Áron Művelődési KözpontMozi és TeleházSporttelep
PiacokCsobánc Művelődési HázKözponti oldalMűfüves Sportpálya ÖRÖKZÖLD Sportsziget
BemutatkozásSportszervezésÁltalános információkRendezvénynaptárRendezvényekVirtuális sétaSzolgáltatásokKépgalériaVendégkönyvReferenciák
 
 
 
XI. Magyar Mihály Emléktorna 2016.11.26.
XI. Magyar Mihály Emléktorna 2016.11.26.
V. Szöcske Gála 2016.11.22.
V. Szöcske Gála 2016.11.22.
XXIV. Egészség- és Aerobiknap és XXII. Baba és Gyermekholmi Börze
XXIV. Egészség- és Aerobiknap és XXII. Baba és Gyermekholmi Börze
II.
II. "Ütős" Tollaslabda utánpótlás verseny
Európai Mobilitási Hét 2016. Európai Autómentes Nap- ideiglenes sétálóutca a Fő téren  2016.09.22.
Európai Mobilitási Hét 2016. Európai Autómentes Nap- ideiglenes sétálóutca a Fő téren 2016.09.22.
Európai Mobilitási Hét 2016. bringás reggeli 2016.09.21.
Európai Mobilitási Hét 2016. bringás reggeli 2016.09.21.
Európai Mobilitási Hét 2016. Közlekedésbiztonsági bemutató, általános iskolásoknak 2016.09.20.
Európai Mobilitási Hét 2016. Közlekedésbiztonsági bemutató, általános iskolásoknak 2016.09.20.
Európai Mobilitási Hét 2016. FÖLDÖNfutók futóverseny 2016.09.19.
Európai Mobilitási Hét 2016. FÖLDÖNfutók futóverseny 2016.09.19.
Európai Mobilitási Hét 2016. Családi kerékpártúra 2016.09.18.
Európai Mobilitási Hét 2016. Családi kerékpártúra 2016.09.18.
Európai Mobilitási Hét 2016. Szüreti felvonulás Tapolca- Diszelben 2016.09.17.
Európai Mobilitási Hét 2016. Szüreti felvonulás Tapolca- Diszelben 2016.09.17.
Európai Mobilitási Hét 2016. Bringás uzsonna 2016. 09. 16.
Európai Mobilitási Hét 2016. Bringás uzsonna 2016. 09. 16.
XLV. Balaton Kupa 2016. 09. 03-04.
XLV. Balaton Kupa 2016. 09. 03-04.
II. Tapolcai Amatőr Strandröplabda Verseny 2016. 08. 27.
II. Tapolcai Amatőr Strandröplabda Verseny 2016. 08. 27.
XVIII. Tapolca Kupa- Nemzetközi Nagypályás Öregfiú Labdrúgó Torna 2016. 08. 20.
XVIII. Tapolca Kupa- Nemzetközi Nagypályás Öregfiú Labdrúgó Torna 2016. 08. 20.
Ács János Emlékverseny sakk 2016. 08. 13.
Ács János Emlékverseny sakk 2016. 08. 13.
Grundfoci 2016. 08. 12.
Grundfoci 2016. 08. 12.
Dr. Papp Pál- Csermák József Kalapácsvető Emlékverseny 2016. 08. 06.
Dr. Papp Pál- Csermák József Kalapácsvető Emlékverseny 2016. 08. 06.
Focitábor 2016. 07. 11-15.
Focitábor 2016. 07. 11-15.
Sport és szabadidős szünidei tábor 2016. 06. 20- 24. és 27- 1.
Sport és szabadidős szünidei tábor 2016. 06. 20- 24. és 27- 1.
Street Workout pályaavató és verseny 2016. 06. 24.
Street Workout pályaavató és verseny 2016. 06. 24.
 
Aranykapu kupa 2019

Versenykiírás

Sorsolás


X. Szilveszteri Malom-tó úszás

2019. december 31. 11.00, Tapolca, Malom-tó part

JELENTKEZÉS

Tovább>>
Kolbásztöltő verseny és Ifjúsági kolbásztöltő verseny 2019

Tovább>>
XI. Forraltbor-főző verseny 2019

Tovább>>
ARANYKAPU KUPA teremlabdarúgó torna 2019

Tovább>>
Álláspályázat

Részletekért kattints ide!


További hírek
 
Pannon Interaktív