RendezvénycsarnokTamási Áron Művelődési KözpontMozi és TeleházSporttelep
PiacokCsobánc Művelődési HázKözponti oldalMűfüves Sportpálya ÖRÖKZÖLD Sportsziget
BemutatkozásSportszervezésÁltalános információkRendezvénynaptárRendezvényekVirtuális sétaSzolgáltatásokKépgalériaVendégkönyvReferenciák
 
 
 

FÖLDön futók futóverseny

eredmények...

FÖLDön futók futóverseny

2013. május 16.

/eredmények/

 

 

I. kcs. fiú

 

  1. Jákli Ákos (Tapolcai Általános Iskola Batsányi János Tagintézmény)
  2. Világos Péter (Tapolcai Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézmény)
  3. Bognár Dániel (Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola)

 

I. kcs. leány

 

  1. Fekete Júlia (Tatay Sándor Közös Fenntartású Általános Iskola)
  2. Holczbauer Kíra (Tapolcai Általános Iskola Batsányi János Tagintézmény)
  3. Süle Alexa (Keresztury Dezső Általános- és Szakiskola)

 

II. kcs. fiú

 

  1. Giczi Mátyás (Tatay Sándor Közös Fenntartású Általános Iskola)
  2. Török Gergely (Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola)
  3. Mészáros Benedek (Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola)

 

II. kcs. leány

 

  1. Jancsek Eszter (Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola)
  2. Harkály Valentina (Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola)
  3. Tasner Virág (Tapolcai Általános Iskola Bárdos Lajos Tagintézmény)

 

III.  kcs. fiú

 

  1. Tóth Ferenc (Keresztury Dezső Általános- és Szakiskola)
  2. Monostori Bálint (Tapolcai Általános Iskola Batsányi János Tagintézmény)
  3. Sági György (Tapolcai Általános Iskola Bárdos Lajos Tagintézmény)

 

III. kcs. leány

 

  1. Giczi Vivien (Tatay Sándor Közös Fenntartású Általános Iskola)
  2. Kovács Vivien (Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola)
  3. Tóth Bettina (Tatay Sándor Közös Fenntartású Általános Iskola)

 

IV.  kcs. fiú

 

  1. Varga Patrik (Szigligeti Közös Fenntartású Általános Iskola)
  2. Jani Márk (Tapolcai Általános Iskola Batsányi János Tagintézmény)
  3. Varga Péter (Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola)

 

IV. kcs. leány

 

  1. Rédei Gabriella (Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola)
  2. Szabolcsi Dorina (Tapolcai Általános Iskola Batsányi János Tagintézmény)
  3. Ruzsa Melissza (Tapolcai Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézmény)

 

V. kcs. fiú

 

  1. Kardos Gergely (Batsányi János Gimnázium és Kollégium)
  2. Kiss Bence (Batsányi János Gimnázium és Kollégium)
  3. Szabó Dávid (Batsányi János Gimnázium és Kollégium)

 

V. kcs. leány

 

  1. Janzsó Diána (Tapolcai Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézmény)
  2. Tóth Klaudia (Szász Márton Általános Iskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és EGYMI)
  3. Heizler Csilla (Szász Márton Általános Iskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és EGYMI)

 
Politikai rendezvények létesítménybiztosítása

Ügyvezetői rendelkezés ide kattintva letölthető!


Álláspályázat

Tovább>>
Hurrá! Úszni tanulok!

Úszásoktatás a Tapolcai Strandon

(8300 Tapolca, Strand út 1.)

Óvodás 7-12 éves gyermekek részére

Tovább>>
Politikai rendezvény szabályozás

Ügyvezetői rendelkezés ide kattintva letölthető!


III. Tapolca EXPO
Tovább>>
IX. Szilveszteri Malom-tó úszás

2018. december 31. 11.00, Tapolca, Malom-tó part

JELENTKEZÉS

Tovább>>
További hírek
 
Pannon Interaktív