RendezvénycsarnokTamási Áron Művelődési KözpontMozi és TeleházSporttelep
PiacokCsobánc Művelődési HázKözponti oldalMűfüves Sportpálya ÖRÖKZÖLD Sportsziget
BemutatkozásSportszervezésÁltalános információkRendezvénynaptárRendezvényekVirtuális sétaSzolgáltatásokKépgalériaVendégkönyvReferenciák
 
 
 

III. Tapolcai Félmaraton eredmények

Tapolca Félmaraton 2013 - Eredmények

Tapolca Félmaraton 2013 Sun 4/21/2013 15:19
Adszolút eredmények készítette: OE2003 Š Stephan Krämer 2008


 

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                          Kat          Idő 



Egyéni  (63)            21.0 km   0 ep                     

    1     55 Kolonics, Tamás                                               F40-49   1:22:49 
    2    124 Korpics, Attila                                               F18-39   1:24:36 
    3    118 Gorza, István                                                 F18-39   1:28:45 
    4    128 Mézes, Sólyom Tibor                                           F18-39   1:33:34 
    5     53 Páva, Tamás                                                   F40-49   1:34:21 
    6    151 Vers, Róbert                                                  F40-49   1:36:43 
    7    114 Fonódi, Tamás                                                 F18-39   1:37:12 
    8    107 Czili, György                                                 F18-39   1:37:55 
    9    149 Török, Tamás                                                  F18-39   1:38:52 
   10     56 Deák, József                                                  F40-49   1:39:59 
   11    135 Pék, Imre                                                     F50-     1:40:04 
   12    145 Tigyiné Görög, Veronika                                       N18-39   1:40:31 
   13    123 Jagasits, Tamás                                               F18-39   1:42:53 
   14    150 Vadász, Attila                                                F40-49   1:43:18 
   15    103 Bicsérdi, Kornél                                              F18-39   1:44:10 
   16    108 Csepely, László                                               F40-49   1:47:15 
   17    139 Simon, László                                                 F50-     1:47:59 
   18    119 Horváth, Péter                                                F40-49   1:48:19 
   19    110 Dr.Komjáti, Sándor                                            F40-49   1:48:32 
   20     51 Gerencsér, László                                             F18-39   1:51:27 
   21    101 Bárány, Nóra                                                  N18-39   1:51:57 
   22    131 Nagy, Eszter                                                  N18-39   1:52:51 
   23     52 Heizler, Péter                                                F40-49   1:53:36 
   24    116 Füle, Zsolt                                                   F18-39   1:53:54 
   25    117 Gazda, Rita                                                   N40-49   1:54:03 
   26     57 Murányi, Gábor                                                F18-39   1:54:59 
   27    132 Orbán, Krisztina                                              N18-39   1:56:28 
   28     59 Pelikán, Gábor                                                F40-49   1:58:56 
   29    102 Beke, Mónika                                                  N18-39   1:59:14 
   30     68 Varga, Patrik                                                 F18-39   1:59:27 
   31     65 Kozma, Imre                                                   F40-49   2:00:26 
   32    130 Mile, Pál                                                     F50-     2:00:31 
   33    106 Bruzsa, Kata                                                  N18-39   2:00:34 
   34    138 Radóné Karácsonyi, Enikő                                      N40-49   2:01:06 
   35    112 Fekete, Csaba                                                 F40-49   2:01:28 
   36    148 Tömösközy, Tamás                                              F18-39   2:02:25 
   37    133 Paál, Éva                                                     N40-49   2:03:00 
   38     66 Kulcsár, Attila                                               F18-39   2:03:09 
   39    115 Földesi, József                                               F50-     2:03:11 
   40    100 Bácskayné Varga, Dóra                                         N18-39   2:03:24 
   41     64 Varga, Márta                                                  N40-49   2:05:02 
   42     58 Dr. Gázmár, Zoárd                                             F40-49   2:07:03 
   43    127 Mészölyné Varga, Renáta                                       N40-49   2:08:18 
   44    141 Szabó, Attila                                                 F40-49   2:08:26 
   45    143 Szigetfy, Ildikó                                              N18-39   2:08:34 
   46    146 Tobak, Attila                                                 F40-49   2:09:24 
   47     63 Ihász, Orsolya                                                N40-49   2:09:44 
   48    104 Bicsérdi, Kornél                                              F40-49   2:10:34 
   49    126 Legli, Andrea                                                 N18-39   2:11:10 
   50    113 Fekete, Sándor                                                F18-39   2:11:31 
   51     62 Czigler, Róbert                                               F18-39   2:11:54 
   52    142 Szabó, György Vilmos                                          F18-39   2:13:00 
   53    136 Péntek, Márton                                                F18-39   2:14:27 
   53    147 Tóth, Péter                                                   F18-39   2:14:27 
   55    134 Pátkai, Sándor                                                F50-     2:18:53 
   56    144 Szűcs, Hajnalka                                               N18-39   2:19:22 
   57    120 Horváth, Zoltán Ákos                                          F18-39   2:20:31 
   58    125 Léber, Lívia                                                  N18-39   2:23:40 
   59    129 Vidosa, Noémi                                                 N40-49   2:23:42 
   60     67 Hegyi, Orsolya                                                N18-39   2:24:17 
   61    105 Bognárné Pék, Irén                                            N40-49   2:36:10 
   62    122 Jagasits, Béláné                                              N50-     2:38:57 
   63     60 Kövesdi, Jánosné                                              N50-     2:39:07 



Váltó  (24)             21.0 km   3 ep                     

    1     21 KV DSE                                                        FV       1:42:01 
    2     22 Vadászok                                                      FV       1:42:19 
    3     15 Tomcsányi Ford                                                FV       1:43:20 
    4      3 CardioMAX SE                                                  FV       1:43:54 
    5     10 HP Vasvár III                                                 FV       1:49:53 
    6     23 Rhodius                                                       FV       1:50:13 
    7     16 Fonnyadt Makk II.                                             FV       1:53:34 
    8      6 Göcseji Tájfutó Csajok                                        NV       1:58:04 
    9      5 Fonnyadt Makk                                                 FV       2:01:23 
   10     18 Beke - Ásványi                                                NV       2:01:55 
   11     17 He-PA TEAM                                                    FV       2:02:12 
   12     12 Körmend                                                       FV       2:04:14 
   13      2 Bebe-Bence                                                    FV       2:05:04 
   14      4 Diszel                                                        NV       2:05:05 
   15     20 Savaria                                                       NV       2:05:45 
   16     24 Ingyom Bingyom                                                FV       2:06:29 
   17      1 Andi és Nóri                                                  NV       2:06:32 
   18     13 Máté-Soma                                                     FV       2:07:08 
   19     11 Ibi-Niki                                                      NV       2:10:05 
   20      9 HP Vasvár II                                                  FV       2:13:40 
   21     14 Répa                                                          FV       2:14:32 
   22      8 HP Vasvár I                                                   NV       2:18:48 
   23      7 HP Budapest                                                   NV       2:22:10 
   24     19 Tomcsányi Ford női                                            NV       2:31:52 



Tapolca Félmaraton 2013 - Eredmények

Tapolca Félmaraton 2013 Sun 4/21/2013 15:18
Kategória szerinti eredmények készítette: OE2003 Š Stephan Krämer 2008


 

 Hely Rajtsz Név                        Szül Klub                              Idő 



Női váltó  (9)            21.0 km   3 ep          

    1      6 Göcseji Tájfutó Csajok                                        1:58:04 
    2     18 Beke - Ásványi                                                2:01:55 
    3      4 Diszel                                                        2:05:05 
    4     20 Savaria                                                       2:05:45 
    5      1 Andi és Nóri                                                  2:06:32 
    6     11 Ibi-Niki                                                      2:10:05 
    7      8 HP Vasvár I                                                   2:18:48 
    8      7 HP Budapest                                                   2:22:10 
    9     19 Tomcsányi Ford női                                            2:31:52 



Férfi váltó  (15)         21.0 km   3 ep          

    1     21 KV DSE                                                        1:42:01 
    2     22 Vadászok                                                      1:42:19 
    3     15 Tomcsányi Ford                                                1:43:20 
    4      3 CardioMAX SE                                                  1:43:54 
    5     10 HP Vasvár III                                                 1:49:53 
    6     23 Rhodius                                                       1:50:13 
    7     16 Fonnyadt Makk II.                                             1:53:34 
    8      5 Fonnyadt Makk                                                 2:01:23 
    9     17 He-PA TEAM                                                    2:02:12 
   10     12 Körmend                                                       2:04:14 
   11      2 Bebe-Bence                                                    2:05:04 
   12     24 Ingyom Bingyom                                                2:06:29 
   13     13 Máté-Soma                                                     2:07:08 
   14      9 HP Vasvár II                                                  2:13:40 
   15     14 Répa                                                          2:14:32 



Férfi egyéni 18-39  (20)  21.0 km   0 ep          

    1    124 Korpics, Attila                                               1:24:36 
    2    118 Gorza, István                                                 1:28:45 
    3    128 Mézes, Sólyom Tibor                                           1:33:34 
    4    114 Fonódi, Tamás                                                 1:37:12 
    5    107 Czili, György                                                 1:37:55 
    6    149 Török, Tamás                                                  1:38:52 
    7    123 Jagasits, Tamás                                               1:42:53 
    8    103 Bicsérdi, Kornél                                              1:44:10 
    9     51 Gerencsér, László                                             1:51:27 
   10    116 Füle, Zsolt                                                   1:53:54 
   11     57 Murányi, Gábor                                                1:54:59 
   12     68 Varga, Patrik                                                 1:59:27 
   13    148 Tömösközy, Tamás                                              2:02:25 
   14     66 Kulcsár, Attila                                               2:03:09 
   15    113 Fekete, Sándor                                                2:11:31 
   16     62 Czigler, Róbert                                               2:11:54 
   17    142 Szabó, György Vilmos                                          2:13:00 
   18    136 Péntek, Márton                                                2:14:27 
   18    147 Tóth, Péter                                                   2:14:27 
   20    120 Horváth, Zoltán Ákos                                          2:20:31 



Férfi egyéni 40-49  (16)  21.0 km   0 ep          

    1     55 Kolonics, Tamás                                               1:22:49 
    2     53 Páva, Tamás                                                   1:34:21 
    3    151 Vers, Róbert                                                  1:36:43 
    4     56 Deák, József                                                  1:39:59 
    5    150 Vadász, Attila                                                1:43:18 
    6    108 Csepely, László                                               1:47:15 
    7    119 Horváth, Péter                                                1:48:19 
    8    110 Dr.Komjáti, Sándor                                            1:48:32 
    9     52 Heizler, Péter                                                1:53:36 
   10     59 Pelikán, Gábor                                                1:58:56 
   11     65 Kozma, Imre                                                   2:00:26 
   12    112 Fekete, Csaba                                                 2:01:28 
   13     58 Dr. Gázmár, Zoárd                                             2:07:03 
   14    141 Szabó, Attila                                                 2:08:26 
   15    146 Tobak, Attila                                                 2:09:24 
   16    104 Bicsérdi, Kornél                                              2:10:34 



Férfi egyéni 50-  (5)     21.0 km   0 ep          

    1    135 Pék, Imre                                                     1:40:04 
    2    139 Simon, László                                                 1:47:59 
    3    130 Mile, Pál                                                     2:00:31 
    4    115 Földesi, József                                               2:03:11 
    5    134 Pátkai, Sándor                                                2:18:53 



Női egyéni 18-39  (12)    21.0 km   0 ep          

    1    145 Tigyiné Görög, Veronika                                       1:40:31 
    2    101 Bárány, Nóra                                                  1:51:57 
    3    131 Nagy, Eszter                                                  1:52:51 
    4    132 Orbán, Krisztina                                              1:56:28 
    5    102 Beke, Mónika                                                  1:59:14 
    6    106 Bruzsa, Kata                                                  2:00:34 
    7    100 Bácskayné Varga, Dóra                                         2:03:24 
    8    143 Szigetfy, Ildikó                                              2:08:34 
    9    126 Legli, Andrea                                                 2:11:10 
   10    144 Szűcs, Hajnalka                                               2:19:22 
   11    125 Léber, Lívia                                                  2:23:40 
   12     67 Hegyi, Orsolya                                                2:24:17 



Női egyéni 40-49  (8)     21.0 km   0 ep          

    1    117 Gazda, Rita                                                   1:54:03 
    2    138 Radóné Karácsonyi, Enikő                                      2:01:06 
    3    133 Paál, Éva                                                     2:03:00 
    4     64 Varga, Márta                                                  2:05:02 
    5    127 Mészölyné Varga, Renáta                                       2:08:18 
    6     63 Ihász, Orsolya                                                2:09:44 
    7    129 Vidosa, Noémi                                                 2:23:42 
    8    105 Bognárné Pék, Irén                                            2:36:10 



Női egyéni 50-  (2)       21.0 km   0 ep          

    1    122 Jagasits, Béláné                                              2:38:57 
    2     60 Kövesdi, Jánosné                                              2:39:07 

Váltó futóverseny részidő táblázata ide kattintva letölthető!

 
Hurrá! Úszni tanulok!

Úszásoktatás a Tapolcai Strandon

(8300 Tapolca, Strand út 1.)

Óvodás 7-12 éves gyermekek részére

Tovább>>
Politikai rendezvény szabályozás

Ügyvezetői rendelkezés ide kattintva letölthető!


III. Tapolca EXPO
Tovább>>
IX. Szilveszteri Malom-tó úszás

2018. december 31. 11.00, Tapolca, Malom-tó part

JELENTKEZÉS

Tovább>>
VII. Kolbásztöltő verseny és IV. Ifjúsági kolbásztöltő verseny

 2018. december 30-án, 9 órától  Év végi malackodás a Tóparton

Tovább>>
Szalay Gyöngyi Emlékfutás

VERSENYKIÍRÁS!

Tovább>>
További hírek
 
Pannon Interaktív