RendezvénycsarnokTamási Áron Művelődési KözpontMozi és TeleházSporttelep
PiacokCsobánc Művelődési HázKözponti oldalMűfüves Sportpálya ÖRÖKZÖLD Sportsziget
BemutatkozásSportszervezésÁltalános információkRendezvénynaptárRendezvényekVirtuális sétaSzolgáltatásokKépgalériaVendégkönyvReferenciák
 
 
 

IV. Tapolca – Sümeg futóverseny eredmények

2011. április 28.

Eredmények

Általános Iskola leány:

  1. Tapolcai Általános Iskola (1ó14p38mp)
  2. Tatay Sándor Közös Fenntartású Általános Iskola – Badacsonytomaj (1ó15p33mp)
  3. Ramassetter Vince Általános Iskola - Sümeg (1ó26p32mp)

Általános Iskola fiú (vegyes):

  1. Tapolcai Általános Iskola (1ó)
  2. Révfülöpi Általános Iskola (1ó02p30mp)
  3. Ramassetter Vince Általános Iskola - Sümeg (1ó02p42mp)
  4. Tatay Sándor Közös Fenntartású Általános Iskola – Badacsonytomaj (1ó04p28mp)
  5. Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola – Monostorapáti (1ó04p32mp)
  6. Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola – Tapolca (1ó04p42mp)
  7. Szigligeti Közös Fenntartású Általános Iskola (1ó15p10mp)
  8. Szász Márton Általános Iskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és EGYMI –Tapolca (1ó21p30mp)

Középiskola leány:

  1. Kisfaludy Sándor Gimnázium - Sümeg (1ó18p57mp)
  2. Széchenyi István Szakképző Iskola - Tapolca (1ó21p06mp)

Középiskola fiú:

  1. Batsányi János Gimnázium és Kollégium – Tapolca (57p20mp)
  2. Széchenyi István Szakképző Iskola – Tapolca (1ó26mp)
  3. Kisfaludy Sándor Gimnázium – Sümeg (1ó30mp)

Civil csapatok:

  1. Tomcsányi Ford HSE – Tapolca (1ó07p27mp)
  2. Tapolcai Rendőrség (1ó18p06mp)
  3. Sümegi Közalkalmazottak (1ó20p48mp)
  4. Répa családi - Tapolca (1ó25p53mp)

Egyéni:

  1. Gajdics Péter – Tapolca (1ó06p57mp)
  2. Vadász Attila – Szigliget (1ó08p03mp)
  3. Czili György – Sümeg (1ó12p08mp)
  4. Csáki László – Zalahaláp (1ó33p36mp)
  5. dr. Komjáti Sándor – Tapolca (1ó34p)
  6. Gerencsér Barbara – Tapolca (1ó35p11mp)
  7. Neuberger János – Sümeg (1ó35p50mp)
  8. Grubánovits Tamás – Sümeg (2ó)

 
Aranykapu kupa 2019

Versenykiírás

Sorsolás


X. Szilveszteri Malom-tó úszás

2019. december 31. 11.00, Tapolca, Malom-tó part

JELENTKEZÉS

Tovább>>
Kolbásztöltő verseny és Ifjúsági kolbásztöltő verseny 2019

Tovább>>
XI. Forraltbor-főző verseny 2019

Tovább>>
ARANYKAPU KUPA teremlabdarúgó torna 2019

Tovább>>
Álláspályázat

Részletekért kattints ide!


További hírek
 
Pannon Interaktív